Opitz Headerbild
Szybka digitalizacja
Pomoc w czasach pandemii. Oferta #CoronaSpecials dla firm i działów IT

Jeden tydzień, jedna cena, jeden zespół, jedno rozwiązanie!

Pandemia koronawirusa ma ogromne konsekwencje dla naszej gospodarki. W tej chwili nikt nie jest w stanie przewidzieć, ile czasu minie, zanim firmy nie będą już musiały obawiać się ograniczeń. Dalszy rozwój firm jest zbyt niepewny. Podczas gdy jedni w nadziei na lepsze czasy chowają głowę w piasek, inni pracują nad nowymi pomysłami i oferują swoim klientom usługi i produkty dostosowane do czasów pandemii. Płynność finansowa jest dla wszystkich priorytetem.

Chcemy Ci pomóc spojrzeć w przyszłość. Trudności związane z kryzysem pokonujemy wspólnie, dlatego też przygotowaliśmy dwa atrakcyjne pakiety natychmiastowej pomocy. Niezależnie od tego, czy chodzi o optymalizację kosztów działających systemów, czy też o szybką i prostą implementację pomysłów na digitalizację. Dostrzegamy również duże możliwości oszczędności w zakresie modernizacji oprogramowania, którą wiele osób wciąż odkłada na później, szczególnie poprzez rozwiązania chmurowe.

Szybkie rozwiązania dla Twojej branży

Czy to jako rozwiązanie krótkoterminowe, czy też trwałe i dające się rozbudowywać. Dzięki naszym szybkim rozwiązaniom IT przejdziesz bezpiecznie przez czas pandemii. W ciągu zaledwie jednego tygodnia i za bardzo korzystną stałą cenę.

Natychmiastowa pomoc z tarczą COVID-19

Dzięki usługom IT w specjalnych cenach zapewniamy szybkie i nieskomplikowane wsparcie w sytuacjach krytycznych oraz pomagamy zapewnić ciągłość biznesu.

Janusz Jarzabkowski

Prezes Zarządu

Kontakt

Skontaktuj się z nami!


Zweispaltig
*Pole obowiązkowe