Opitz Headerbild
Nasz zespół – zostań częścią OPITZ Community

Community Day

To nasz wewnętrzny dzień na poszerzanie wiedzy (udział w wykładach i workshopach) i integrację. Ma miejsce zawsze w piątek, średnio co ok. 2 miesiące. Rozpoczynamy zawsze wspólnym śniadaniem, a na obiad serwujemy pyszną pizzę!

Letni piknik - Sommerfest

Piknik i grill to symbole lata, dlatego nie może ich zabraknąć w kalendarzu wydarzeń OC PL! Co roku w miesiącach letnich spotykamy się na sobotniej imprezie integracyjnej, podczas której czekają na nas różne ciekawe atrakcje, m.in wycieczki górskie, kajaki, czy impreza taneczna. Do wspólnej zabawy zapraszamy pracowników wraz z ich osobami towarzyszącymi i dziećmi. Dotychczas bawiliśmy się już m.in. w Lanckoronie, Czarnym Groniu, na zamku w Bobolicach i Kokrzwi - zawsze w fantastycznym towarzystwie i w pięknych okolicznościach przyrody!

Kolacja świąteczna - Weihnachtsfeier

Składanie życzeń świątecznych i uroczyste kolacje są niejako symbolami grudnia i są obowiązkowym punktem w kalendarzu OC! Podczas kameralnego wieczoru w wybranej krakowskiej restauracji podsumujemy mijający rok, porozmawiamy o planach na przyszłość, a wszystko to w blasku światełek choinkowych i przy dźwiękach kolęd.

Digital X-Change

To konferencja współorganizowana przez OC DE w okolicach Kolonii. Podczas całodniowego spotkania (zwyczajowo w sobotę) mają miejse panele dyskusyjne oraz wykłady naszych pracowników i partnerów biznesowych, a także przedstawicieli władz Nadrenii-Westfalii. Nie brakuje także możliwości do ciekawych rozmów przy sybmolicznej lampce wina. Całość oczywiście w doborowym towarzystwie wszystkich pracowników OC!

Welcome Days

Witamy na pokładzie! Welcome Days to dwudniowy wyjazd integracyjny dla nowych pracowników Grupy OPITZ CONSULTING. Odbywają się zazwyczaj co kilka miesięcy w głównej siedzibie firmy, niemieckiej miejscowości Gummersbach/Nochen.

Akcje charytatywne

W OC staramy się uczynić świat nieco lepszym i wspierać tych, dla których los był mniej łaskawy. Co roku w okresie świątecznym organizujemy zbiórkę na rzecz potrzebującej rodziny lub organizacji, wspólnie pakujemy prezenty i o ile to możliwe osobiście dostarczamy je naszym podopiecznym. Naszą tradycją jest też udział w Kraków Business Run i wspólny bieg dla Fundacji Jaśka Meli.

Życie codzienne w OC PL

Integracja to ważny dla nas temat nie tylko od święta! Podczas przerw doceniamy możliwość wspólnej gry w piłkarzyki, rozmowy przy wspólnym obiedzie, czy odpoczynku w kąciku kreatywnym. Na wspólną przerwę kawową poleca się także nasz prywatny taras w krakowskim biurowcu Astris!

Oferta