Opitz Headerbild
Nasi partnerzy – zapewnienie przewagi
Pewna przyszłość dzięki silnym sieciom, technologiom i rozwiązaniom

#Partnerzy

Nasza sieć partnerów i technologii

Amazon Web Services – Współpraca w zakresie projektów Cloud

Dzięki dużej liczbie przeprowadzonych z powodzeniem projektów Cloud, pracownikom certyfikowanym w obszarach takich jak architektura, development i SysOps oraz fachowym i technicznym akredytacjom, OPITZ CONSULTING to oficjalny AWS Advanced Consulting Partner, Solution Provider i Public Sector Partner.

Microsoft – Jesteśmy Microsoft Service Partner

Jako Microsoft Service Partner mamy uprzywilejowany dostęp do usług i produktów tego producenta oraz najbardziej aktualnych innowacji technologicznych.

Oracle – Jesteśmy wiodącym partnerem w środowisku Oracle w Niemczech

Od 1993 r. jesteśmy partnerem Oracle i jednym z wiodących partnerów ds. projektów związanych z produktami Oracle w Niemczech. Poza korzyściami sprzedażowymi, Ty i Twoje projekty zyskacie, również dzięki naszemu wpływowi na tworzenie produktów tego producenta – poprzez bezpośrednie sprzężenie zwrotne naszej wiedzy i doświadczenia z zakresu praktyki projektowej na development. W działania te osobiście zaangażowani są nasi Oracle ACEs oraz ACE Directors.

Specjaliści

Poza współpracą z dużymi dostawcami technologii, utrzymujemy liczne kontakty w zakresie partnerstwa związanego ze specjalistycznymi tematami:

Atlassian – Nasz partner w zakresie zarządzania wiedzą projektową

W naszych projektach wykorzystujemy produkty Jira i Jira agile, Confluence, Stash, Bamboo oraz Clover. Czy interesują Cię produkty Atlassian? Potrzebujesz rozszerzenia lub integracji swojej infrastruktury? Oferujemy również kompleksowe doradztwo w zakresie użytkowania i implementacji. Skontaktuj się z nami.

Camunda – Nasz partner w zakresie Open Source BPM

Nasi eksperci wykorzystują camunda u klientów, którzy w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań Enterprise BPM kierują się strategią Open-Source.

Checkmk – Nasz partner w zakresie monitoringu systemów

Checkmk pozwala nam zidentyfikować i szybko rozwiązywać problemy w całej infrastrukturze IT, od serwerów poprzez aplikacje, sieci, pamięci aż po bazy danych.

Cognigy – Nasz partner w Conversational AI

Dzięki platformie Low-Code Cognigy.AI możemy bardzo szybko zaoferować urzędom i organom administracji publicznej, ale także firmom prywatnym, praktyczne rozwiązania w zakresie digitalizacji ich usług dla klientów. I to również poza godzinami otwarcia - przez całą dobę.

Dbvisit – Nasz partner w zakresie bezawaryjnych i wysokodostępnych systemów IT

W 2016 r. Dbvisit wyróżnił nasze doradztwo w zakresie IT tytułem „Partner of Excellence”. Ze względu na naszą wiedzę ekspercką pozostajemy jednym z jego nielicznych Gold Resellers. Potrzebujesz niezawodnego, bezawaryjnego systemu? Chciałbyś dokonać analizy swoich danych bez obciążania swojego systemu produkcyjnego? Chcesz prowadzić i administrować swoim otoczeniem za pomocą prostych narzędzi? Skontaktuj się z nami.

dynatrace – Nasz partner w zakresie Application Performance Management

Wspólnie z tym silnym partnerem pomagamy zyskać prawdziwą przewagę konkurencyjną dzięki wydajności Twoich aplikacji. Skontaktuj się z nami.

Kong – Nasz partner w zakresie rozwiązań hybrydowych i Multi-Cloud API-Management

Za pośrednictwem platformy Kong End-to-End-API są dziś przetwarzane już biliony transakcji API dla wiodących przedsiębiorstw z różnych branż na całym świecie. Jako Authorized Partner wykorzystujemy w naszych projektach moc i ekspercką wiedzę Kong. Skontaktuj się z nami.

Quest Software – Nasz partner w zakresie zarządzania aplikacjami i bazami danych

Dzięki produktom Quest wspieramy naszych klientów w koncepcji, planowaniu i implementowaniu rozwiązań infrastrukturalnych. Wykorzystujemy przy tym produkty TOAD (tworzenie), Foglight, Performance Analysis i Spotlight on Oracle (Enterprise Management) oraz Shareplex (baza danych). Chciałbyś skorzystać z kompleksowego doradztwa Quest w zakresie licencjonowania, korzystania i implementowania oprogramowania? Skontaktuj się z nami.

Red Hat – Nasz partner w zakresie dynamicznych architektur Cloud

Partnerstwo z Red Hat daje nam dodatkową moc dla naszej platformy Open-Source OpenDevStack, która jest narzędziem do szybkiego dostarczania oprogramowania. Do tego dochodzą dodatkowe efekty synergii: nasi klienci zyskują już z zastosowania OpenShift jako bazy dla dynamicznych architektur Cloud. Ponadto oferujemy dodatkowe usługi instalacji i konserwacji Red Hat Linux, Red Hat Enterprise Virtualization i Red Hat OpenShift Installationen.

Signavio – Nasz partner w zakresie modelowania BPM

Na etapie analizy i planowania wielu projektów dla naszych klientów stosujemy narzędzie do modelowania BPM firmy Signavio. W zależności od potrzeb klienta i zamierzonego zastosowania możliwe jest bezpośrednie wykorzystanie stworzonych z wykorzystaniem tego narzędzia modeli procesów do automatyzacji.

vmware – Nasz partner w zakresie wirtualizacji

Nasi eksperci już od lat z powodzeniem stosują VMware Workstation w projektach wizualizacji.

Skontaktuj się z nami


Zweispaltig
*Pole obowiązkowe