Opitz Headerbild
Klienci – wspólnie na szczyt
Wszyscy chcą mieć zadowolonych klientów – my już ich mamy. 91% poleceń mówi samo za siebie.

#Opinie naszych klientów

Kilka przykładów:

Strategiczny, innowacyjny partner musi być wizjonerem w zakresie tworzenia nowych rozwiązań i proaktywnie doradzać nam odnośnie nowych szans technologicznych w kontekście wyzwań, którym będziemy musieli sprostać w przyszłości. OPITZ CONSULTING jest dla nas aktywatorem w zakresie nowoczesnych technologii.
Volker Lang i dr Thomas Meise, TKSE Information Technology Management, Digitalization and Architecture
Każdy, kto chce dziś zajmować się nowoczesnym Software Engineering, potrzebuje takiej platformy, by działać nie tylko szybko, ale również w oparciu o określone standardy.
Clemens Utschig-Utschig, Global Head of IT Technology Strategy, Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG
Nasz projekt z OPITZ CONSULTING był skutecznym kamieniem milowym w drodze do osiągnięcia zorientowanej na obsługę architektury bazującej na architekturze Cloud.
Marco Wolter, Head of Customer Service Solutions, BSH
W naszej współpracy bardzo ważny był w szczególności szybki czas reakcji na etapie rozpoczęcia projektu oraz zastosowanie naszej istniejącej aplikacji.
Kai-Peter Schmidt, Solution Architect, comdirect bank AG
OPITZ CONSULTING to niezawodny partner, który potrafi elastycznie reagować na stale zmieniające się wymagania.
Christopher Schäckermann, Director eMobility DKV Euro Service GmbH + Co. KG
Our Oracle-based homologation timing system, built by OPITZ CONSULTING, is recognized by the automobile industry as the most stable and highest performing of its kind in Europe.
Jürgen Bückreiss, Manager Vehicle Homologation and Conformity, Ford Europe
Cenimy sobie efektywne dyskusje z ekspertami OPITZ CONSULTING oraz wysoką jakość długoletniej współpracy.
Corinna Elsemann, Head of Software Development, innogy eMobility Solutions GmbH
Po zakończeniu projektu Lufthansa CityLine posiada nowoczesną, opartą na przeglądarce aplikację, która jest zgodna z najnowszym stanem techniki.
Thomas Blume, IT-Projektmanager, Lufthansa CityLine
Firma OPITZ CONSULTING była dla Mercedesa idealnym partnerem o odpowiedniej wielkości, różnorodności i profesjonalizmie.
Mercedes-Benz Werk, Wörth
OPITZ CONSULTING to dla Postbank System AG niezawodny i innowacyjny partner w zakresie konserwacji i dalszego rozwoju naszych aplikacji.
Oliver Bravaric, IT-Controlling, Postbank Systems AG
Dzięki temu projektowi nie tylko udało nam się zmodernizować nasze, do tej pory, heterogeniczne środowisko integracyjne tak, aby odpowiadało naszym przyszłym potrzebom, lecz również udostępnić spójną i skonsolidowaną platformę.
Dominik Leufgen, kierownik projektu w Wincor Nixdorf.
Dzięki AWS możemy szybciej i taniej tworzyć, testować i skalować nowe, optymalne pod względem wydajności produkty – bez potrzeby wcześniejszego inwestowania w sprzęt komputerowy.
Dr. Axel Homann, Product Innovation Manager, ppi Media GmbH
Firma OPITZ CONSULTING w sposób profesjonalny towarzyszyła nam od etapu koncepcji aż po uruchomienie rozwiązania i potrafiła dynamicznie dostosować się do warunków rynkowych.
Udo Trödel, CEO bavonline gmbh
Efektywna współpraca z OPITZ CONSULTING i zastosowanie skutecznych metod tworzenia sprawdziły się dla nas pod każdym względem.
Thomas Krichler, FFT Gotha, dział inwentaryzacji i planowania
Dzięki skutecznemu sposobowi działania oraz doskonałej współpracy działu specjalistycznego i IT udało nam się, po stosunkowo niskich kosztach, stworzyć ogólny zarys DWH zaledwie w ciągu ośmiu tygodni.
Z Success Story MBG International Premium Brands GmbH
Dzięki aplikacji z OC|Lab® udało nam się w fantastyczny sposób poszerzyć nasze główne kompetencje i odnaleźć właściwą drogę do tworzenia naszych produktów.
Jan Braje, założyciel, KaHaWa UG
Współpraca z OPITZ CONSULTING była dużym sukcesem i pomogła nam bardzo dobrze przygotować się do cyfrowej przyszłości.
Rolf Thielen, dyrektor działu techniki automatyki w DIENES Werke für Maschinenteile GmbH & Co. KG
Firma OPITZ CONSULTING od samego początku z zaangażowaniem towarzyszyła nam w projekcie Regionale 2025, który miał na celu stworzenie Hubu Innowacji i dzięki temu w znaczący sposób przyczyniła się do jego sukcesu.
Michael Sallmann, IHK Köln

Skontaktuj się z nami


Zweispaltig
*Pole obowiązkowe