Opitz Headerbild
Co nas charakteryzuje
Niezawodny partner i siła napędowa digitalizacji

#Digital Service Manufacture

Twoja siła napędowa digitalizacji

Jesteśmy Digital Service Manufacture, która dzięki indywidualnym rozwiązaniom pomaga klientom pokonać wymagania stawiane przez digitalizację i stać się lepszymi niż konkurencja. Nasza obszerna technologiczna wiedza ekspercka w zakresie Software Development, integracja począwszy od Big Data i Analytics aż po Cloud & Infrastructure, w połączeniu z wiedzą w zakresie całościowych strategii, Changeability i sprawnym zarządzaniem projektami sprawiają, że jesteśmy motorem digitalizacji. Żyjemy innowacjami i dostarczamy doskonałość! W łącznie 10 siedzibach w Niemczech i Polsce tworzymy wspólnie z ponad 500 pracownikami najlepsze rozwiązania, począwszy od strategii aż po funkcjonowanie, i wspólnie odnosimy sukcesy. Aby podążać tą drogą, kierujemy się nowymi formami pracy i opieramy nasze działania na wewnętrznych wytycznych.

Digital

Digitalizacja przenika wszystkie obszary naszego życia prywatnego oraz zawodowego i zmienia nasze spojrzenie na IT –– wszystko jest IT! Niemalże wszystkie produkty zawierają IT! Ten obszerny rozwój prowadzi do konieczności wprowadzania zmian w istniejącej organizacji IT: modernizacja architektury systemowej, przyjęcie nowego Mindsetu i sprawne zarządzanie projektami. Changeability oraz innowacyjność stają się decydującymi elementami cyfrowej transformacji, ponieważ wymagania, oczekiwania oraz zadania stawiane przed IT ulegają ciągłym zmianom. Technologiczne możliwości Analytics, sztucznej inteligencji oraz Big Data wymagają modernizacji i automatyzacji aktualnych środowisk systemowych.

Service

Jako Digital Service Manufacture oferujemy zindywidualizowane Managed (Cloud) Services, które pozwalają zwiększyć elastyczność i szybkość Twojego IT. Jednocześnie zapewniamy Business Continuity. Naszą misją jest wspieranie Twojej cyfrowej transformacji poprzez długotrwałe zabezpieczenie oraz rozbudowę wartości twojego businessu z pomocą IT. Osiągamy to dzięki Managed Services, które umożliwiają stałą poprawę zdolności innowacji, tworzenia oraz transformacji IT.

Manufacture

W dobie digitalizacji myśl przewodnia manufaktury ma coraz większe znaczenie dla sukcesu rozwiązań IT. Nasze rozwiązania są ukierunkowane bezpośrednio na realne potrzeby naszych klientów. Już sam Service Design odzwierciedla wysoki stopień zdolności adaptacji. Naszym klientom daje to możliwość szybkiego i elastycznego dostosowania produktów do ciągłych zmian rynkowych oraz zmian, które mają miejsce u ich klientów. Digital Service Manufacture to połączenie wiedzy eksperckiej z zakresu różnych dziedzin z długoletnim doświadczeniem doradców, architektów i projektantów, którzy tworzą gotowe do użytku, indywidualne i skrojone na miarę usługi IT.

Dzięki naszym usługom w zakresie doradztwa OC|Strategy® wspieramy Cię w tworzeniu strategii digitalizacji oraz strategii IT i towarzyszymy Ci w Twojej cyfrowej transformacji.

Dzięki OC|Innovate® oferujemy kompleksowe usługi, które pozwalają na zwiększenie poziomu innowacyjności IT i wsparcie działań różnego rodzaju form Digital Labs

Liczy się szybkość! „Nic nie jest starsze niż wczorajsze wiadomości”. Doradzamy naszym klientom, którzy z powodzeniem wykorzystują nowe możliwości technologiczne Analytics, Big Data i sztucznej inteligencji w zakresie wymagań, jakie stawia przed nimi cyfrowa transformacja

Podczas tworzenia zróżnicowanych, jedynych w swoim rodzaju rozwiązań z wykorzystaniem naszego Service OC|Design®, które implementujemy za pośrednictwem serwisu OC|Develop®, stawiamy na pragmatyczne zastosowanie skutecznych sposobów postępowania. Skrojona na miarę, dynamiczna architektura digitalizacji podąża za paradygmatem „Design for Change“ i zmniejsza ryzyko w zakresie projektu rozwiązania, które jest wdrażane i stale rozwijane.

W ramach naszego doradztwa i Coaching-Service OC|Change® nasi trenerzy oraz Change Facilitators umożliwiają Tobie, Twoim zespołom i partnerom biznesowym Learning by Doing podczas cyfrowej transformacji. Rozwiązania IT same w sobie nie prowadzą do skutecznej digitalizacji – czynią to ludzie w Twojej firmie.

Serwis doradczy OC|Design® obejmuje wszystkie usługi oferowane przez Digital Service Manufacture, tak aby umożliwić opracowanie architektury systemowej oraz niepowtarzalnych rozwiązań dla klientów, jak również tworzenie kompletnych architektur systemowych zgodnie z wizją dynamicznej architektury systemowej.

W celu tworzenia i implementacji zróżnicowanych, niepowtarzalnych rozwiązań, stawiamy na pragmatyczne zastosowanie skutecznych sposobów postępowania. Nasz serwis OC|Develop® wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferuje usługi w ramach różnych modeli współpracy, np. w formie umowy o dzieło lub kontyngentów godzin eksperckich.

Rodzina usług OC|MSP® obejmuje wszystkie usługi oferowane przez Digital Service Manufacture, które umożliwiają rozwój i utrzymanie Twojego rozwiązania w trakcie całego cyklu życia. W tym zakresie udostępniamy naszym klientom specjalistyczne usługi zarówno w obszarze aplikacji (OC|MSA®), platform i hybrydowych infrastruktur (OC|MSI®), jak i indywidualnych rozwiązań, aby umożliwić funkcjonowanie Twoich aplikacji w formie Software-as-a-Service. Jako partner wiodących na rynków Cloud Providers, jak Amazon AWS, Microsoft Azure oraz Oracle, oferujemy szerokie spektrum usług cloudowych.

Tworzenie indywidualnych komponentów systemowych z zastosowaniem skutecznych sposobów postępowania i Microservices jest trafną alternatywną dla standardowych produktów. Dzięki zwinnemu tworzeniu oprogramowania zespoły deweloperskie mogą w elastyczny sposób reagować na zmieniające się wymagania bazując na zebranym doświadczeniu. Stawiamy na pragmatyczne zastosowania sprawnych metod i wspieramy naszych klientów w zakresie specyficznych dostosowań, tak aby stworzyć niepowtarzalne, indywidualne rozwiązania, które równocześnie powstają w sposób optymalny pod względem kosztowym i które można wydajnie eksploatować i rozwijać.

Architektura aplikacji staje się platformą dla innowacyjnych systemów, tak aby umożliwić szybkie dokonywanie zmian modeli biznesowych i móc jednocześnie ponownie zastosować istniejące komponenty i procesy. Skrojona na miarę architektura łączy fachową architekturę, development i testy w jedną całość i odgrywa w związku z tym kluczową rolę w projektach związanych z oprogramowaniem. Pomożemy Ci znaleźć właściwą architekturę dla Twojego projektu i zmniejszyć związane z nim ryzyko. Dla istniejących systemów dostarczamy niezależną analizę i pomagamy identyfikować ryzyka i potencjał optymalizacji.

Zaangażowanie partnerów biznesowych daje coraz więcej szans, zarówno w zakresie optymalizacji procesów biznesowych, jak i dostosowania udziału przedsiębiorstwa w procesie wytwarzania produktu do warunków rynkowych. W żadnym wypadku aplikacja nie może stać się wąskim gardłem w tym rozwoju. Nowe rozwiązania muszą być nieskomplikowane i skonstruowane tak, aby umożliwić ich transparentną implementację. Aplikacja i jej środowisko muszą posiadać zdolność szybkiego i nieskomplikowanego spełnienia postawionych wymagań. Digital Service Manufacture wesprze Cię w transformacji Twojego otoczenia systemowego w elastyczną, cyfrową platformę.

Znaczenie zasad dobrego rzemiosła, Craftsmanship, w tworzeniu aplikacji jest obecnie większe niż kiedykolwiek wcześniej. I to właśnie manufaktura stawia na wybitną jakość swoich produktów. Nie tylko, jeśli chodzi o wrażenie zewnętrzne, User Experience, lecz także o wartości wewnętrzne poprzez redukcję długu technicznego i wysoką jakość oprogramowania. Projektanci chętnie korzystają ze swoich zdolności, dzielą się doświadczeniami, wciąż je ulepszając, aby móc sprostać standardom jakości manufaktury – czasem powstają w taki sposób małe dzieła sztuki – z zachowaniem rozsądnego poziomu cenowego.

Skontaktuj się z nami!


Zweispaltig
*Pole obowiązkowe