Opitz Headerbild
Digital Product – Development & Growth
Skuteczny rozwój rozwiązań

Elastyczny i skalowalny rozwój produktów

Kreatywne planowanie, elastyczne tworzenie, bezpieczne i stabilne utrzymanie na produkcji

Podejście iteracyjne przy tworzeniu produktu od samego początku wymaga optymalnych warunków, aby produkt osiągnął dojrzałość i przyniósł jak największe korzyści dla firmy. Przez rozwój produktu rozumiemy również jego utrzymanie, począwszy od zapewnienia wydajnych środowisk deweloperskich, procesów wdrożeniowych możliwie bliskich produkcji, aż po tworzenie wszystkich artefaktów niezbędnych do płynnego działania. O utrzymaniu produktu myślimy od początku!

Marcin Niemira

Manager Services

Kontakt

Faza Development & Growth

Na tym etapie odbywa się tworzenie cyfrowego produktu. Wymagania są uzupełniane i stają się bardziej jasne, a wizja jest bardziej konkretna. Takie podejście ma na celu stworzenie pierwszego stabilnego produktu, który jest w stanie udowodnić użytkownikowi swoją wartość. Chcemy to uczynić możliwie jak najszybciej. Stabilna architektura, która opiera się na naszych przetestowanych i stale ulepszanych modelach, jest podstawą solidnego fundamentu, na którym możliwe jest skalowanie.

Business Needs
Digital Product Journey jest otwarta na różnego rodzaju wymagania, również w zakresie tworzenia. Kluczowym kryterium jest tu zachowanie celu, jakiemu ma służyć produkt i jednoczesne umożliwienie otwartości na zmiany i konieczne dostosowania. Takie dostosowania są możliwe dzięki powtarzalnemu sposobowi działania. Nasi trenerzy, Scrum Masterzy oraz Product Ownerzy zawsze mają wgląd w całokształt i sprawiają, że produkt podąża właściwym kursem.
Strategy
W centrum uwagi znajdują się istotne strategiczne warunki ramowe, które rozkładamy na czynniki pierwsze; Jak sprawić, aby produkt wpasował się w strategię Multicloud? Których interesariuszy należy uwzględnić, ponieważ znajdują się w centrum zainteresowania Twojej strategii firmowej? Twoja strategia jest podstawą do tworzenia produktów.
Momentum of Digitalization
Postęp i nowe osiągnięcia dają możliwość przyswojenia najnowszych odkryć i przełożenia ich na własne produkty. Dlaczego ma Cię napędzać jedynie rozwój technologiczny, skoro możesz wykorzystać nowe technologie do opracowywania rozwiązań skrojonych na Twoją miarę i wyprzedzić konkurencję. Nasi eksperci wniosą swoją wiedzę i doświadczenie z projektów, obserwacji rynku i technologiczne know-how, aby Twój projekt był jak najlepszy.
IT Portfolio, Architecture & Governance
Twój ekosystem i Twoje wytyczne tworzą środowisko dla pomyślnego rozwoju, a przede wszystkim możliwego do integracji produktu. Każdy innowacyjny produkt powinien się opierać na solidnych fundamentach. Jeśli istnieje zatem konieczność poszerzenia lub przesunięcia granic portfolio, należy tego dokonać świadomie, proaktywnie i zgodnie z Twoją strategią IT.

Skontaktuj się z nami


Zweispaltig
*Pole obowiązkowe