Opitz Headerbild
Zapewnienie Business Continuity – Managed Services
Dzięki naszym indywidualnym usługom IT zyskujesz czas na swój główny obszar działalności - krótko- i długoterminowo.

Dopasowane do potrzeb i pewne usługi informatyczne od OPITZ CONSULTING

Szczególnie w trudnych czasach stała dostępność systemów informatycznych to must-have dla przedsiębiorców. Koncentracja na głównym obszarze działalności i jej wyzwaniach oraz związana z nią współpraca z użytkownikami i specjalistycznymi działami pozostawiają niewiele miejsca na obsługę informatyczną.

Pomagamy spełnić wymagania w zakresie Business Continuity i całodobowej dostępności systemów informatycznych i aplikacji oraz zapewnić wymaganą sprawność, elastyczność i skalowalność. Dzięki naszym Managed Services oferujemy indywidualne podejście do rozwiązań. Zaufało nam już ponad 115 klientów z różnych branż. Dowiedz się więcej o naszej ofercie! 

Janusz Jarzabkowski

Prezes Zarządu

Kontakt

Gwarancja działań IT - przez całą dobę!

  • Potrzebujesz usługi, która zagwarantuje ciągłość działania Twojej firmy bez odbierania kontroli nad własnymi systemami?
  • Czy Twój zespół jest niedostępny lub zajęty rutynową pracą z istniejącymi systemami lub aplikacjami?
  • Czy złożoność Twojego ekosystemu aplikacji zwiększa się i wymaga od Twoich pracowników po części tego, co niemożliwe?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz częściowego wsparcia dla systemów i aplikacji, czy też kompletnego rozwiązania dla całej usługi: nasze Managed Services oferują Ci dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebujesz, aby zadbać o swój główny obszar działalności.

Idealnie dopasowane i certyfikowane!

Jako Managed Services Provider oferujemy wszechstronne wsparcie, monitoring i obsługę Twoich systemów informatycznych - zdalnie lub na miejscu. Niezależnie od tego, czy chciałbyś zlecić administrację i obsługę swoich systemów na zewnątrz, czy może Twoja firma odczuwa braki kadrowe spowodowane chorobą lub urlopem, czy też chciałbyś zapewnić dostępność w każdej chwili – dzięki naszym usługom Managed Services otrzymasz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nie ma znaczenia, czy systemy są hostowane na miejscu, czy w chmurze. Nasi eksperci posiadają doświadczenie i certyfikaty do obsługi systemów w Oracle, Microsoft i AWS Cloud. 

Pracując w duchu partnerstwa, nasi pracownicy Managed Services zapewniają jasne określenie ról i jednoznaczny opis procesów operacyjnych. To właśnie podstawa sprawnego działania!

Idealny mix

Ofermujemy dopasowane usługi IT do Twoich wymagań

Pomimo wszystkich podobieństw w działaniu, aplikacje i infrastruktury każdego przedsiębiorstwa są zindywidualizowane. Każdy klient ma inne wyzwania. Stosując zasadę modułowości, współpracujemy z Tobą w celu określenia, które usługi będą dla Ciebie odpowiednie. 

Oferujemy Ci Managed Services w całym stosie Twoich aplikacji i infrastruktur, aż po specjalne usługi w chmurze. Z naszych usług wybierasz te, które są dla Ciebie odpowiednie. Zespoły specjalizujące się w utrzymaniu produktu i elastyczne modele współpracy dopełniają tę mieszankę. 

Pewne korzyści finansowe

Po oddaniu Managed Services w ręce OPITZ CONSULTING otrzymasz od początku przejrzysty przegląd kosztów świadczonych usług. Koszty ustalane są dokładnie w miejscu ich poniesienia, dzięki czemu można je przyporządkować do poszczególnych systemów i procesów, a tym samym, w razie potrzeby, do specjalistycznych działów. Dzięki naszym usługom Managed Services zapewniasz nie tylko ciągłość działania swoich systemów informatycznych, ale również znacznie zwiększasz ich wydajność, a tym samym przyczyniasz się do sukcesu Twojej firmy.

Nasza oferta

  • Planowanie i projektowanie usług dostosowanych do potrzeb klienta
  • Opracowany i skuteczny model fazowy, od projektu umowy do wdrożenia Managed Services
  • Wsparcie standardowymi szablonami, checklistami, narzędziami i zarządzaniem projektem
  • Doświadczone zespoły zajmujące się wyłącznie Managed Services
  • Skuteczne i wydajne dostarczanie i wspieranie usług we wszystkich fazach: Setup, Transition, Operation
  • Dedykowani Service Managerowie jako Single Point of Contact
  • Wsparcie infrastruktury i aplikacji, indywidualne oprogramowanie i rozwiązania integracyjne aż do rozwiązań BI lub BPM, na życzenie 24x7.

Skontaktuj się z nami


Zweispaltig
*Pole obowiązkowe