Skip to Content

Platformy integracyjne

Dogłębnie analizujemy opis procesów w firmie i przenosimy go na zapis w standardach IT. Implementujemy procesy biznesowe, korzystając z dostępnych na rynku platform BPM. Pomagamy poukładać i skatalogować już istniejące procesy oraz zdefiniować nowe. Koniec z bałaganem w modelu danych, modelu usługi i katalogu produktów – tworzymy model wzorcowy. Dzieki użyciu silników procesów oraz ich monitorowaniu i wersjonowaniu usprawniamy działanie przedsiębiorstwa. Integrujemy w oparciu o dostępne aplikacje dziedzinowe na szynach integracyjnych, dzięki czemu sprawiamy, że silosowe apliakcje typu legacy stają się dostępne w organizacji jako część ekosystemu IT.

Zobacz też

Jesteśmy od wielu lat sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT. Realizujemy projekty związane z integracją systemów (SOA), utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Dowiedz się więcej o nas i naszym bogatym portfolio!

O nas

Należymy do grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. W Polsce działamy od 2007 roku i posiadamy siedziby w trzech miastach – Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Projekty

Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy dla innych!

Portfolio

Pomożemy Ci też z innymi problemami! Zobacz co możesz znaleźć w naszym bogatym portfolio!

Back to top