Skip to Content

Partnerstwo Operacyjne

Przy realizacji złożonych projektów służymy firmom świadczącym usługi IT naszą wiedzą w postaci ekspertyz, audytów czy sizingu. Dysponujemy także zespołami o określonych kompetencjach, gotowymi do przejęcia określonych zadań w modelu outtasking. Braliśmy udział przy realizacji projektów dla sektora publicznego, finansów oraz telekomunikacji. Uznanie partnerów i klientów końcowych zyskaliśmy pracując pod własną lub obcą marką. Jesteśmy lojalnym partnerem z doświadczeniem. Współpracę możemy zacząć na etapie ofertowania, analizy lub już wykonawstwa. Jesteśmy otwarci także na wspólne inwestycje w business developement.

Zobacz też

Jesteśmy od wielu lat sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT. Realizujemy projekty związane z integracją systemów (SOA), utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Dowiedz się więcej o nas i naszym bogatym portfolio!

O nas

Należymy do grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. W Polsce działamy od 2007 roku i posiadamy siedziby w trzech miastach – Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Projekty

Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy dla innych!

Portfolio

Pomożemy Ci też z innymi problemami! Zobacz, co możesz znaleźć w naszym bogatym portfolio!

Back to top