Skip to Content

Doradztwo przy Integracji Aplikacji i Systemów

Nasi eksperci przez wiele lat nabywali doświadczenia w projektach dla liczących się firm, dlatego doskonale rozumiemy problemy przedsiębiorstw i wiemy, jak wspierać biznes przy pomocy technologii IT. Doradzamy naszym klientom jak cyfryzować i zautomatyzować procesy biznesowe, dzięki czemu można uzyskać łatwy dostęp do informacji, zwiększyć wydajność i wyeliminować błędy w działalności operacyjnej. Pomagamy zaprojektować architekturę informacji, aby biznes u naszych klientów rozwijał się niezależnie od ograniczeń technologicznych i efektywnie kosztowo. Nasz know how pomaga optymalizować metody wytwarzania oprogramowania i wraz z planowalnym zarządzaniem jakością prowadzi do tańszego i prostszego w utrzymaniu developmentu oprogramowania. Wskazujemy, jak udostępniać usługi, aby generować przychód w organizacji dzięki ekosystemowi API.

Korzyści

  • Zwiększona wydajność
  • Rozwój efektywy kosztowo
  • Przychód dzięki API
  • Rozwój niezależnie od ograniczeń technologicznych
  • Eliminacja błędów w działalności operacyjnej
  • Tańszy i prostszy w utrzymaniu development oprogramowania
  • Łatwy dostęp do informacji

Zobacz też

Jesteśmy od wielu lat sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT. Realizujemy projekty związane z integracją systemów (SOA), utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Dowiedz się więcej o nas i naszym bogatym portfolio!

O nas

Należymy do grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. W Polsce działamy od 2007 roku i posiadamy siedziby w trzech miastach – Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Projekty

Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy dla innych!

Portfolio

Pomożemy Ci też z innymi problemami! Zobacz, co możesz znaleźć w naszym bogatym portfolio!

Back to top