Skip to Content

Doradztwo Licencyjne Oracle

Środowisko Oracle jest skomplikowane i często trudno zapanować nad nim w ujęciu licencyjnym, szczególnie w przypadku dużych firm. Wieloletnie doświadczenie od strony sprzedażowej pozwala nam nie tylko działać reaktywnie, ale także planować zakupy i wydatki w zaskresie licencji tak, aby nie były one zaskakującym wydatkiem. Doradzamy odnośnie zakupu produktów Oracle, przeprowadzimy niezbędne audyty i wymiarowania środowiska licencyjnego. Sprawdzamy poprawność licencyjną. Optymalizujemy licencje w kontekście platform sprzętowych, robiąc konsolidację środowiska lub w kontekście zakupów licencji Oracle, doradzając w sprawach wymogów wstępnych produktów czy paczek (suites) produktów Oracle.

Korzyści

  • Poprawność licencyjna,
  • Oszczędność na nieplanowanych wydatkach z tytułu audytów producenta,
  • Planowanie budżetu,
  • Optymalizacja kosztów licencji i asysty technicznej.

Zobacz też

Jesteśmy od wielu lat sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT. Realizujemy projekty związane z integracją systemów (SOA), utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Dowiedz się więcej o nas i naszym bogatym portfolio!

O nas

Należymy do grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. W Polsce działamy od 2007 roku i posiadamy siedziby w trzech miastach – Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Projekty

Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy dla innych!

Portfolio

Pomożemy Ci też z innymi problemami! Zobacz, co możesz znaleźć w naszym bogatym portfolio!

Back to top