Skip to Content

Partnerzy technologiczni

Nasi partnerzy technologiczni to firmy dostarczające sprawdzone rozwiązania. Są wśród nich marki dobrze znane w świecie IT, ale także innowacyjne, rzadziej spotykane na polskim rynku. W zależności od typu realizowanego projektu elastycznie dobieramy produkty naszych partnerów, które mogą ze sobą efektywnie współgrać. Ciągła praca z różnymi technologiami pozwala także naszym spacjalistom stale poszerzać know how.

 

 

WSO2

 

WSO2 dostarcza platformę integracyjną będącą w 100% Open Source, umożliwiającą zastosowanie różnych koncepcji architektonicznych w środowisku korporacyjnym. Znana jest głównie z Enterprise Service Bus czy API management. Oferuje także komponenty związane z Governance, analityką uwzględniającą Big Data Analytics, czy platformę dla aplikacji mobilnych. OPITZ CONSULTING jest jednym z nielicznych partnerów WSO2 w Polsce.

Talend

 

Talend jest wiodącym dostawcą middleware będącego Open Source, którego rozwiązania znalazły zastosowanie w integracji danych wśród wielu międzynarodowych firm. W Polsce często kojarzony jest ze swoim flagowym komponentem porządkującym dane MDM (Master Data Management). SOA famework oferowany przez Talend jest ustandaryzowany i pozwala na integrację zróżnicowanych środowisk IT. Modularna struktura umożliwia nam dokładne dopasowanie platformy do potrzeb naszych klientów i skraca Time To Market wdrażanych rozwiązań.

Oracle

 

Oracle dostarcza oprogramowanie bazodanowe najszerzej stosowane w środowisku Enterprise. Produkty Oracle są niezawodne, dlatego często stawiamy na rozwiązania tego producenta. Wieloletnia współpraca, sięgająca roku 1993, pozwoliła naszym specjalistom zdobyć szeroką wiedzę o produktach Oracle, poświadczoną szeroka gamą certyfikatów i statusem Oracle Platinum Partner. Oracle jest również dostawcą technologii bazujących na chmurze (Cloud).

Atlassian

Australijski wytwórca oprogramowania Atlassian oferuje interesujące palety produktów w zakresie web collaboration. Ich funkcjonalności pozwlają optymalizować prace zespołów projektowych, umożliwiają efektywne zarządzanie pracą i zapewniają sprawną wymianę wiedzy i informacji.


W naszych projekach używamy produktów Jira i Jira agile, Confluence, Stash, Bamboo und Clover.


Zastanawiasz się nad produktami Atlassian? Twoja infrastruktura wymaga rozwoju lub integracji? Potrzebujesz porady we wprowadzeniu i użytkowaniu produktów Atlassian? Skontaktuj się z nami!

Dbvisit

Dbvisit umożliwia tworzenie, utrzymanie i administrację bazą danych standby bez konieczności posiadania wersji Oracle Enterprise Edition. W ten sposób można przy niewielkich kosztach stworzyć niezawodne, odporne na awarie systemy bazodanowe z łatwymi w obsłudze i lekkimi narzędzami.


Potrzebujesz niezawodnego i odpornego na awarie systemu? Chcesz obrabiać dane bez obciążania systemu produkcyjnego? Przydałyby Ci się łatwe w obsłudze narzędzia do  utrzymywania i zarządzania twoim środowiskiem? Skontaktuj się z nami!

Check_MK

 

Check_MK jest zaawansowanym systemem monitorującym, zgodnym wstecznie z rozwiązaniami Nagios/Icinga. Jednak w porównaniu do niej odznacza się szybkością i zdecydowanie lepszą skalowalnością. Jego szeroka gama ponad 1100 samodzielnie skalujących się pluginów nadaje się do nadzorowania niemalże każdego hard- i software’u. W naszej firmie wykorzystujemy zaawansowane rozwiązanie monitorujące oparte na produkcie Check_MK. Opitz Consulting jest również autorem pluginu odpowiedzialnego za monitoring baz danych Oracle. Aktywnie współpracujemy z twórcą tego narzędzia i wspieramy społeczność Open Source.

VMware

 

VMware umożliwia rozwój oprogramowania w zakresie wirtualizacji i pozwala firmom w ten sposób na wirtualne przetwarzanie danych, jednocześnie zapewniając wydajność, dynamiczność i wysoką dostępność w centrach danych, chmurze (Cloud) oraz na urządzeniach mobilnych. Nasi eksperci wykorzystują technologię VMware od lat.

Back to top