Skip to Content

O nas

Od wielu lat jesteśmy  sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT. Należymy do grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. W Polsce działamy od 2007 roku i posiadamy siedziby w Krakowie i Katowicach.

Realizujemy projekty związane utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem aplikacji oraz systemów opartych głównie o technologie Oracle. Jesteśmy aktywni na rynku niemieckim i polskim. Posiadamy status Oracle Platinum Partner.

Pokaż wszystkie siedziby

Nie wiesz jak do nas trafić?

Dojazd Kraków

Siedziba firmy OPITZ CONSULTING Polska w znajduje się w północnej części Krakowa blisko stacji kolejowej Kraków Łobzów (ok. 2 km) i punktu przesiadkowego komunikacji miejskiej Nowy Kleparz (2 km) oraz 3,5 km od Dworca Kolejowego Kraków Główny/Regionalnego Dworca Autobusowego.

Dojazd samochodem

Z portu lotniczego Kraków Balice/ autostrady A4 - w kierunku Warszawa/Katowice, zjazd na...

FABRYKA MYŚLI na łonie natury

Pomysł

W latach 90' firma OPITZ CONSULTING rozwijała się bardzo dynamicznie. Jej główna siedziba mieściła się w niewielkiej niemieckiej miejscowości Nochen. Z czasem coraz silniej odczuwano potrzebę zakupienia dodatkowej przestrzeni. Na sprzedaż wystawiono jednocześnie liczące kilka hektarów gospodarstwo rolne. Tak oto zrodził się pomysł założenia „Fabryki myśli na  łonie natury”, której celem...

Kamienie milowe OPITZ CONSULTING

OPITZ CONSULTING Polska z siedzibą w Krakowie działa od 2007 roku. Prezesem zarządu został Janusz Jarzabkowski. Początki historii holdingu OPITZ CONSULTING sięgają jednak już 1990 roku, kiedy to trzej założyciele Bernhard Opitz , Peter Dix i Rolf Scheuch zarejestrowali firmę pod nazwą „TRIGON" w Bensbergu koło Kolonii.

 

 

1990 - Bernhard Opitz, Peter Dix i Rolf Scheuch zakładają firmę pod nazwą...

Zobacz też

Jesteśmy od wielu lat sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT. Realizujemy projekty związane z utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Dowiedz się więcej o nas i naszym bogatym portfolio!

Kim jesteśmy?

Należymy do grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. W Polsce działamy od 2007 roku i posiadamy siedziby w Krakowie i Katowicach.

Czym się zajmujemy?

Realizujemy projekty związane z utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Jesteśmy aktywni na rynku polskim i niemieckim.

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli interesują Cię rynkowe trendy IT i czujesz, że pasujesz do naszej organizacji, dołącz do nas!

Napisz do nas!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016/RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest:

• OPITZ CONSULTING Polska sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, przy ul. Bratysławskiej 1a, 31-201 Kraków, z którym można skontaktować się pod podanym adresem e-mail biuro@opitz-consulting.com;
• podane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody;
• przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody;
• w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (przed 25 maja 2018 r. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych);
• Pani/Pana dane będą przechowywane na serwerach w państwie trzecim – Niemcy.
* Pole obowiązkowe. Państwa dane będą przez nas traktowane poufnie.
Back to top