Skip to Content

Nasi Klienci

Firma OPITZ CONSULTING działa na rynku polskim od 2007. Przez ten czas realizowaliśmy ambitne projekty związane z integracją systemów (SOA), utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Posiadamy status Oracle Platinum Partner oraz jesteśmy autoryzowanym partnerem WSO2 w Polsce. Wśród naszych klientów można znaleźć wiele rozpoznawalnych firm i instytucji z Polski i zza granicy, w tym przedstawicieli sektora finansowego, usługowego i przemysłowego, sektora ubezpieczeń, logistyki, telekomunikacji, energetyki oraz sektora publicznego. Nasz zespół doradczy IT wspiera obok dużych przedsiębiorstw także szeroko rozumiany sektor średnich przedsiębiorstw.


Outtasking – bez problemu!

Czy wiesz, że OPITZ CONSULTING przejął zadania w zakresie rozwoju aplikacji od międzynarodowej firmy telekomunikacyjnej?

Pogoń za nowymi technologiami w zakresie IT wymaga wysokiego stopnia specjalizacji – jest to istotny argument coraz częściej przemawiający za powierzeniem tego typu zadań zewnętrznemu usługodawcy. OPITZ CONSULTING pokazuje, jak przeprowadzać efektywny outtasking, aby klient...

Migracje w Urzędzie Miasta w Olsztynie

Czy wiesz, że migracja różnych środowisk Oracle na jedno rozwiązanie Oracle Database Appliance w Urzędzie Miasta w Olsztynie to nasza zasługa?

Dział IT Urzędu Mista w Olsztynie od dawna zmagał się z problemem utrzymania wielu środowisk bazodanowych. Działały one pod różnymi wersjami systemu operacyjnego i bazy
danych, a każda z nich miała różne polityki tworzenia backupów i specyficzne procedury...

Bezpieczne inwestowanie dzięki OPITZ CONSULTING Polska

Czy wiesz, że jeden z największych banków w Polsce uruchomił Grę Inwestycyjną stworzoną przez OPITZ CONSULTING Polska?

Celem projektu było stworzenie narzędzia, które umożliwiałoby pracownikom Klienta eksperymentowanie z funduszami, zanim wdrożą daną strategię inwestycyjną. Realizacja obejmowała budowę i wdrożenie aplikacji webowej z funkcjonalnościami administracyjnymi (rankingi, raportowanie,...

Krakowski „szybki tramwaj aplikacyjny”

"Czy wiesz, że dzięki naszemu oprogramowaniu w MPK Kraków kilka tysięcy osób korzysta ze spersonalizowanego konta pracowniczego w trybie on-line?"

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie uruchomiło wewnętrzny portal pod nazwą System Informacji dla Prowadzących (SIDP) autorstwa konsultantów OPITZ CONSULTING Polska.

Projekt został zrealizowany dla potrzeb szybkiej i efektywnej...

Zaufali nam

Wśród naszych klientów można znaleźć wiele rozpoznawalnych firm i instytucji z Polski i zza granicy, w tym przedstawicieli sektora finansowego, usługowego i przemysłowego, sektora ubezpieczeń, logistyki, telekomunikacji, energetyki oraz sektora publicznego. Nasz zespół doradczy IT wspiera obok dużych przedsiębiorstw także szeroko rozumiany sektor średnich przedsiębiorstw.

 

Zobacz też

Jesteśmy od wielu lat sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT. Realizujemy projekty związane z integracją systemów (SOA), utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Dowiedz się więcej o nas i naszym bogatym portfolio!

Kim jesteśmy?

Należymy do grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. W Polsce działamy od 2007 roku i posiadamy siedziby w trzech miastach – Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Czym się zajmujemy?

Realizujemy projekty związane z integracją systemów (SOA), utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Jesteśmy aktywni na rynku polskim, niemieckim i brytyjskim. Posiadamy status Oracle Platinum Partner oraz jesteśmy autoryzowanym partnerem WSO2 w Polsce.

  Pokaż wszystko Zwiń

Dołącz do nas!

eśli interesują Cię rynkowe trendy IT i czujesz, że pasujesz do takiej organizacji, dołącz do nas!

Back to top