Skip to Content

Kariera

Należymy do niemieckiej grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. Realizujemy projekty związane z integracją systemów, utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Preferujemy indywidualne podejście, obejmujące zarówno doradztwo (consulting), jak i realizację rozwiązań w wybranych obszarach (solution implementation). Jesteśmy aktywni na rynku niemieckim i polskim. 

Poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia zatrudnienia w Krakowie lub Katowicach. W zależności od wybranego profilu praca mogłaby wiązać się z systemem zmianowym, a także pracą on site, czyli u klienta. Szczególnie cenimy dobrą znajomość j. niemieckiego.

Z własnej strony oferujemy:

   • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
   • Zdobywanie doświadczeń przy realizacji innowacyjnych i technicznie zaawansowanych projektów,
   • Poszerzanie umiejętności językowych (j.niemiecki),
   • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia,
   • Bogaty pakiet socjalny.

  Nasz zespół składa się z utalentowanych pasjonatów, którzy nierzadko przez szereg lat nabywali doświadczenia w projektach w międzynarodowym środowisku. Jeśli interesują Cię rynkowe trendy IT i czujesz, że pasujesz do organizacji specjalizującej się we wspieraniu biznesu przy pomocy technologii IT, dołącz do nas! Szukamy osób o rożnym poziomie doświadczenia i umiejętności. Cenimy pozytywne nastawienie i gotowość do rozszerzania swoich kompetencji, reszta jest kwestią czasu. Swoje CV prześlij nam poprzez formularz na dole strony lub bezpośredni kontakt z naszym HR Manager.

  Ogłoszenie o pracę: 2nd Level Support Consultant z językiem niemieckim

  Do naszych lokalizacji w Krakowie i Katowicach potrzebujemy Twojego wsparcia, jako: 2nd Level Support Consultant z językiem niemieckim


  NIEPRZECIĘTNIE RÓŻNORNODNA I ZASKAKUJĄCA: NASZA OFERTA

  W zależności od Twoich zainteresowań, możesz rozwijać się u nas w wielu kierunkach. Ciekawi Cię tworzenie oprogramowania, możesz zebrać u nas doświadczenie jako Developer. Jeśli natomiast chętniej sprawdzasz...

  Ogłoszenie o pracę: Oracle PL/SQL, Forms, Apex Developer z językiem niemieckim

  Do naszych lokalizacji w Krakowie i Katowicach potrzebujemy Twojego wsparcia jako Oracle PL/SQL, Forms, Apex Developer z językiem niemieckim

  NIEPRZECIĘTNIE RÓŻNORODNE I ZASKAKUJĄCE: TWOJE POLE DZIAŁANIA

  Jako Oracle PL/SQL, Forms, Apex Developer analizujesz i precyzujesz wymagania klienta, implementujesz i testujesz stworzone oprogramowanie na bazie PL/SQL, Oracle Forms oraz Oracle APEX. Swoją...

  Ogłoszenie o pracę: Java (Senior) Consultant z językiem niemieckiem

  Do naszych lokalizacji w Krakowie i Katowicach potrzebujemy Twojego wsparcia jako Java (Senior) Consultant z językiem niemieckiem.

  NIEPRZECIĘTNIE RÓŻNORODNE I ZASKAKUJĄCE: TWOJE POLE DZIAŁANIA

  Jako Java (Senior) Consultant analizujesz i precyzujesz wymagania klienta, implementujesz i testujesz stworzone oprogramowanie. W ścisłej współpracy z klientami z różnych branż opracowujesz optymalne...

  Ogłoszenie o pracę: Asystent ds Wsparcia Technicznego z J. Niemieckim

  Dołącz do naszego zespołu w Krakowie/Katowicach jako Asystent ds Wsparcia Technicznego z J. Niemieckim

  Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  Opis roli

  • Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:
  • Współpraca z niemieckojęzycznym Klientem
  • Rejestracja i dystrybucja zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Realizacja technicznych zadań na podstawie...

  Ogłoszenie o pracę: Oracle Database Administrator (z językiem niemieckim)

  OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING GmbH. W Polsce działamy od 2007 roku.
  Jesteśmy sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT, realizujemy projekty związane z utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów informatycznych. Działamy aktywnie na rynku polskim i niemieckim. Posiadamy status Oracle Platinum Partner.


  Dołącz do naszego zespołu w Krakowie...

  Ogłoszenie o pracę: Młodszy administrator baz danych Oracle z językiem niemieckim (pierwsza linia wsparcia)

  OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING GmbH. W Polsce działamy od 2007 roku.
  Jesteśmy sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT, realizujemy projekty związane z utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów informatycznych. Działamy aktywnie na rynku polskim i niemieckim. Posiadamy status Oracle Platinum Partner.


  Dołącz do naszego zespołu w Krakowie...

  Jak aplikować?

  Cały proces składa się z 4 kroków i trwa kilka tygodni. Po zakończeniu każdego etapu otrzymasz od nas informacje (mailowo, telefonicznie) o jego wyniku i dalszym postępowaniu. Mimo, że podział na etapy wydaje się być mocno sformalizowany, dokładamy wszelkich starań, aby towarzyszyła mu luźna atmosfera i otwartość na wzajemne poznanie. Nie jesteś pewien czy mógłbyś dołączyć?  Spróbuj, ryzykujesz...

  Zobacz też

  Jesteśmy od wielu lat sprawdzonym ekspertem w dziedzinie doradztwa IT. Realizujemy projekty związane z integracją systemów (SOA), utrzymaniem 24x7 i dalszym rozwojem systemów opartych głownie o technologie Oracle. Dowiedz się więcej o nas, życiu w naszej firmie i naszym bogatym portfolio!

  Życie w OPITZ

  Praca w OPITZ CONSULTING to nie tylko praca, ale też wspólne spędzanie wolnego czasu w przyjaznym środowisku.

  Kim jesteśmy

  Należymy do grupy kapitałowej OPITZ CONSULTING liczącej w sumie ponad 400 pracowników. W Polsce działamy od 2007 roku i posiadamy siedziby w trzech miastach – Warszawie, Krakowie i Katowicach.

  Aplikuj

  * Pole obowiązkowe. Państwa dane będą przez nas traktowane poufnie.
  Back to top